
Model LV S spletne strani Lucky Miner Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 3 TH/s za porabo energije 50W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Električna energija | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| dobiček | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Proizvajalec | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Poznan tudi kot | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Izdaja | May 2026 |
| Velikost | 109 x 99 x 45mm |
| Teža | 370g |
| Raven hrupa | 38db |
| Napajanje | 50W |
| Vmesnik | WiFi 2.4G |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |